8 stycznia 2019
Spotkanie dla studentów ws. bezpłatnych szkoleń

Uprzejmie informujemy, że spotkanie dla studentów studiów I stopnia (od 5 semestru) oraz II stopnia (wszystkich) Wydziału Budownictwa, zainteresowanych podjęciem bezpłatnych szkoleń podnoszących kompetencje, szkoleń certyfikowanych i zawodowych organizowanych w ramach projektu POWER 3.5 odbędzie się w czwartek 10.01.2019 o godz. 8.30 w sali 335.

Na spotkaniu obecny będzie przedstawiciel Biura Karier Studenckich, który odpowie na Państwa pytania i omówi zasady uczestnictwa w szkoleniach.

Serdecznie zapraszamy.

Wiadomość utworzona: 8 stycznia 2019 07:43, autor: Jacek Staszkiewicz