3 stycznia 2019
Seminarium naukowe: Kształtowanie składu trwałego betonu z udziałem cementów wieloskładnikowych (CEM II, CEM III) do zastosowania w budownictwie drogowo-mostowym

Katedra Inżynierii Materiałów i Procesów Budowlanych zaprasza na seminarium naukowe, które odbędzie się w środę 9 stycznia 2019 roku o godz. 13:00 w s. 338.

W czasie seminarium naukowego Sebastian Kaszuba (Górażdże Beton Sp. zo.o. w Choruli) przedstawi prezentację doktoratu pt.: „Kształtowanie składu trwałego betonu z udziałem cementów wieloskładnikowych (CEM II, CEM III) do zastosowania w budownictwie drogowo-mostowym”.

Serdecznie zapraszamy pracowników i studentów Wydziału!

Kierownik Katedry Inżynierii Materiałów i Procesów Budowlanych
Prof. dr hab. inż. Jacek Gołaszewski