18 grudnia 2018
Spotkanie przedświąteczne Kolegium Dziekańskiego z Samorządem Studenckim

W dniu 17 grudnia br. o godz. 15:00 Samorząd Studencki Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej zaprosił Kolegium Dziekańskie na uroczysty obiad z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Na zakończenie uczestnicy spotkania zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia na tle „geometrycznych choinek”, których autorami są studenci pierwszego roku studiów pierwszego stopnia na kierunku "budownictwo".

Wiadomość utworzona: 18 grudnia 2018 13:49, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa