18 grudnia 2018
"Geometryczna Choinka 2018" na Wydziale Budownictwa

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia - w hallu Wydziału Budownictwa wyrosły geometryczne choinki, które nam o tym przypominają. Geometryczny las jest dziełem studentów pierwszego roku, którzy w ramach warsztatów geometrycznych zaprojektowali i wykonali piękne modele struktur przestrzennych. Warsztaty "Geometryczna Choinka 2018" odbyły się w dniach 10 - 13 grudnia 2018 r., a ich ukoronowaniem jest wystawa prac prezentowanych w hallu wejściowym Wydziału Budownictwa. 17 grudnia 2018 r. o godz. 15:30, Pani Dziekan prof. dr hab. inż. Joanna Bzówka uroczyście otworzyła wystawę i w niezwykle ciepły i serdeczny sposób podziękowała przybyłym na otwarcie wystawy, studentom pierwszego semestru, za twórcze i kreatywne zrealizowanie pięknych projektów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom warsztatów - udowadniacie, że studenci Wydziału Budownictwa to pełni pasji i zaangażowania utalentowani młodzi ludzie!

Wiadomość utworzona: 18 grudnia 2018 13:33, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 18 grudnia 2018 13:43, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz