8 stycznia 2019
Spotkanie przedstawicieli Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa ze Studentami

Spotkanie przedstawicieli Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Katowicach ze Studentami Wydziałów:

Budownictwa, Elektrycznego oraz Inżynierii Środowiska i Energetyki

odbędzie się na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w dniu 9 stycznia 2019 roku (środa) o godz. 1200 w auli 118 (planowany czas spotkania 2 godziny).

Temat spotkania:

Ustawowe uwarunkowania pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (projektanta, kierownika budowy, inspektora nadzoru)

Program spotkania:

1. Wprowadzenie - Tomasz Radziewski, zastępca przewodniczącego Rady ŚlOIIB
  2. Zasady uzyskiwania uprawnień budowlanych - Jan Spychała, zastępca przewodniczącego Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej ŚlOIIB
  3. Przynależność do samorządu zawodowego inżynierów budownictwa - Tomasz Radziewski, zastępca przewodniczącego Rady ŚlOIIB
  4. Etyka i odpowiedzialność zawodowa - Elżbieta Godzieszka, Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej ŚlOIIB - koordynator
  5. Dyskusja

Wiadomość utworzona: 18 grudnia 2018 11:52, autor: Jacek Staszkiewicz