26 listopada 2018
Otwarte spotkanie w sprawie Ustawy 2.0

Rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk serdecznie zaprasza na otwarte spotkanie władz rektorskich ze wspólnotą akademicką naszej uczelni w sprawie przedstawienia i przedyskutowania koncepcji struktury organizacyjnej uczelni i rozwiązań dotyczących wdrożenia ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Spotkanie odbędzie się 27 listopada o godz. 15:00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej, w auli A.

Zaproszenie rektora Politechniki Śląskiej jest dostępne tutaj.

Informacja ze strony internetowej PŚ.

Wiadomość utworzona: 26 listopada 2018 08:34, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa