22 października 2018
Ankieta

Zapraszam wszystkich studentów stacjonarnych i niestacjonarnych studiów I, II i III stopnia Wydziału Budownictwa (kierunek: Budownictwo) do udziału w ankiecie dotyczącej oceny nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim w r. akad. 2017/2018 oraz ocenie pracy dziekanatu w r. akad. 2017/2018.

Ankietyzacja jest prowadzona drogą elektroniczną (system ANKIETA) w terminie 24 października - 30 listopada 2018 r.

Informacje dotyczące ankietyzacji podano na internetowej stronie Wydziału Budownictwa (menu: ANKIETYZACJA).

Dr hab. inż. Barbara Kliszczewicz, Prof. PŚ.
Pełnomocnik Dziekana ds. Ankietyzacji
Barbara.Kliszczewicz@polsl.pl

Wiadomość utworzona: 22 października 2018 10:34, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 22 października 2018 11:00, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz