22 października 2018
Seminarium naukowe pt.: Kształtowanie właściwości współczesnych tynków renowacyjnych

Katedra Inżynierii Materiałów i Procesów Budowlanych zaprasza na seminarium naukowe, które odbędzie się w środę 7 listopada 2018 roku o godz. 12:00 w s. 338.

W trakcie tego seminarium naukowego dr inż. Wacław Brachaczek z Akademii Humanistyczno-Technicznej w Bielsku-Białej przedstawi prezentację pt.: „Kształtowanie właściwości współczesnych tynków renowacyjnych”.

Serdecznie zapraszamy członków Rady Wydziału, pracowników i studentów!

Kierownik Katedry Inżynierii Materiałów i Procesów Budowlanych
Prof. dr hab. inż. Jacek Gołaszewski

Wiadomość utworzona: 22 października 2018 09:27, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 22 października 2018 09:31, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz