16 października 2018
Noc Naukowców na Wydziale Budownictwa

W dniu 13 października 2018 r. na Wydziale Budownictwa odbyła się kolejna, coroczna, edycja Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej. Wydarzenie, którego współorganizatorem był Wydział Budownictwa zgromadziło tłumy zwiedzających pozytywnie zaskoczonych atrakcjami przygotowanymi przez pracowników, doktorantów i studentów naszego Wydziału. Tematami wydarzeń, które przyciągnęły na Wydział Budownictwa liczne grono zwiedzających, a w szczególności dzieci i młodzież były: "Mechanika w przyrodzie", "Ile to wytrzyma? Konkurs na ocenę nośności mostów", "Zbuduj swój most" "Bobry Fibi i Kobo budują kosmiczną wieżę", "O materiałach budowlanych i metodach ich badań", "Coś z niczego - zabawy z papierem", "Geometryczne maszyny".

Serdecznie dziękujemy wszystkim pomysłodawcom i organizatorom wydarzeń za włożoną pracę i poświęcony czas na przygotowanie atrakcji dla zwiedzających.

Już teraz zapraszamy na kolejną Noc Naukowców na Wydziale Budownictwa w przyszłym roku.

Wiadomość utworzona: 16 października 2018 08:04, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa