12 października 2018
AIP jako start do start-upów

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (AIP) Politechniki Śląskiej we współpracy z 20 instytucjami w ramach przedsięwzięcia zatytułowanego „AIP JAKO START DO START-UPÓW”, organizuje trzecią edycję cyklu szkoleń „Start-up dla początkujących – 10+ kroków do sukcesu w start-upie”, drugą edycję cyklu szkoleń „Start-up dla średniozaawansowanych – realizacja swojego pomysłu” oraz po raz pierwszy „Start-up dla zaawansowanych – praca z Mentorem”. Organizowane przez AIP cykle szkoleń wpisują się w realizację działań niezbędnych do osiągnięcia celów strategicznych zawartych w Strategii Rozwoju Politechniki Śląskiej na lata 2016-2020, wyznaczonych do realizacji przez AIP.

„Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej jako start do start-upów”

AIP Politechniki Śląskiej we współpracy z 20. instytucjami organizuje nowe cykle szkoleń!

Cykl „Start-up dla początkujących – 10+ kroków do sukcesu w start-upie” jest już trzecią edycją, udoskonaloną o nowe tematy i nowych prowadzących. W trakcie tego można nabyć wiedzy o tym jak poradzić sobie z zakładaniem swojej firmy, w tym start-upu. Nie trzeba aktualnie zakładać swojej działalności gospodarczej, ale jeżeli kiedykolwiek będzie taka potrzeba tego dokonać, to wiedza nabyta w trakcie szkoleń będzie "jak znalazł”.

Cykl „Start-up dla średniozaawansowanych – realizacja swojego pomysłu” organizowany po raz drugi i skierowany jest do osób, które zdobyły już podstawową wiedzę. Jeżeli osoby zainteresowane nie posiadają pomysłu to wymyślimy go razem.

Tegoroczną nowością jest cykl „Start-up dla zaawansowanych – praca z Mentorem”. Podczas tego szkolenia uczestnicy będą mogli pracować z indywidualnie przydzielonym Mentorem.

Szczegółowe informacje można znaleźć: https://bit.ly/2Nwi5Y2 oraz https://www.facebook.com/events/940641669479907/.

Zapraszamy na Inaugurację wydarzeń, która rozpocznie się w dniu 23 października br., o godz. 14.00, w siedzibie AIP Politechniki Śląskiej w (Gliwice, ul. S. Banacha 7, aula 0.05). Poznasz wszystkich prowadzących reprezentujących instytucje współpracujące z AIP oraz tematykę.

Zgłoszenia do udziału w Inauguracji i szkoleniach przyjmujemy:
telefonicznie - 32 237 1985
mailowo - aip@polsl.pl
lub przez stronę www.facebook.com/AIPPolitechnikiSlaskiej/

Zgłoszenia powinny zawierać: imię, nazwisko, Wydział na którym studiujecie lub pracujecie, bądź ukończony Wydział (do roku od ukończenia studiów).

Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w cyklach szkoleń jest bezpłatny dla Beneficjentów AIP (wszystkich studentów, doktorantów, młodych pracowników nauki Politechniki Śląskiej oraz absolwentów do roku od ukończenia studiów).

Na ostatnim spotkaniu pilni uczestnicy cyklu szkoleń otrzymają stosowne certyfikaty.

Wiadomość utworzona: 12 października 2018 08:01, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa