5 października 2018
Immatrykulacja 2018

Uroczysta Immatrykulacja Studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia Wydziału Budownictwa obędzie się 10 października 2018 r. (środa) o godz. 14:00 w Auli A w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej, Gliwice, ul. Konarskiego 18B.

Wykład inauguracyjny „Od Wydziału Inżynieryjno-Budowlanego do Wydziału Budownictwa, czyli inżynierski spacer w czasie i przestrzeni” wygłosi Pan dr hab. inż. Radosław Jasiński.

Uwaga: Obecność studentów jest obowiązkowa. Zbiórka studentów przed Aulą A w CEK o godz. 13:30. Wszystkich studentów obowiązują stroje wizytowe.

Wiadomość utworzona: 5 października 2018 08:03, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa