3 października 2018
Studenci Wydziału Budownictwa w biegu charytatywnym Erasmus+

Studenci Wydziału Budownictwa – Patrycja Kapała i Mateusz Szweda – wystartowali w czteroosobowej drużynie sztafetowej w biegu charytatywnym Erasmus+ na rzecz Fundacji Jaśka Meli.

Ostatecznie zdobyli drugie miejsce w kategorii drużyn mieszanych. Serdecznie gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 3 października 2018 07:44, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 3 października 2018 07:45, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa