28 września 2018
Wykład naukowy: Deformacje powierzchni w Górnośląskim Zagłębiu Węglowym

Kierownik studiów doktoranckich zaprasza na wykład naukowy „Deformacje powierzchni w Górnośląskim Zagłębiu Węglowym”, który wygłosi Profesor Andrzej Kowalski z Głównego Instytutu Górnictwa. Wykładem tym doktoranci Wydziału Budownictwa rozpoczynają rok akademicki. Serdecznie zapraszamy pracowników i studentów Wydziału do udziału w tym wydarzeniu, które odbędzie się w poniedziałek 8 października 2018 r. o godzinie 12.00 w sali 337.

Dr hab. inż. Krzysztof Gromysz, prof. PŚ.

Wiadomość utworzona: 28 września 2018 10:42, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa