25 września 2018
Seminarium naukowe: Właściwości reologiczne mieszanki samozagęszczalnej a jej parcie boczne na deskowanie

Katedra Inżynierii Materiałów i Procesów Budowlanych zaprasza na seminarium naukowe, które odbędzie się w środę 3 października 2018 roku o godz. 11:00 w s. 338.

W czasie seminarium naukowego mgr inż. Michał Drewniok przedstawi prezentację doktoratu pt.: „Właściwości reologiczne mieszanki samozagęszczalnej a jej parcie boczne na deskowanie”.

Serdecznie zapraszamy pracowników i studentów Wydziału!

Kierownik Katedry Inżynierii Materiałów i Procesów Budowlanych
Prof. dr hab. inż. Jacek Gołaszewski