11 września 2018
Wydział Budownictwa na Festiwalu Złota Rybka - Gliwice 2018

W dniach 8 i 9 września 2018 r. w Gliwicach odbywał się festiwal miasta, w którym uczestniczyli przedstawiciele Wydziału Budownictwa. Geometrzy z Wydziału Budownictwa, Monika Sroka-Bizoń, Ewa Terczyńska i Krzysztof Tytkowski, w sobotę 8 wrzesnia, w parku Chopina, poprowadzili dla uczestników festiwalu warsztaty zatytułowane - Geometria sznurkiem szyta. Zabawa była, jak zawsze na warsztatach geometrycznych wspaniała, a sznurkowe konstrukcje zachwycały uczestników festiwalu i zaczęcały do budowania własnego modelu powierzchni siodłowej.

Wiadomość utworzona: 11 września 2018 07:44, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa