4 września 2018
Absolwentka Wydziału Budownictwa laureatką międzynarodowego konkursu na najlepszą pracę magisterską

Pani mgr inż. Paulina Cieśla zdobyła pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie na najlepszą pracę magisterską „The Best Progres 3 Master Thesis Award” w kategorii „Competitive Engineering and Materials Research”.

Promotorem nagrodzonej pracy był dr inż. Szymon Dawczyński z Katedry Inżynierii Budowlanej. Laureatce oraz promotorowi gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 4 września 2018 07:59, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa