16 lipca 2018
85. rocznica urodzin Profesora Włodzimierza Starosolskiego

W dniu 4 lipca br. w trakcie uroczystej Rady Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej złożono życzenia profesorowi Włodzimierzowi Starosolskiemu z okazji 85 urodzin oraz pogratulowano otrzymania zaszczytnego tytułu Honorowego Profesora Politechniki Śląskiej. Do życzeń dołączył się JM Rektor profesor Arkadiusz Mężyk, który zaszczycił Radę Wydziału swoją obecnością. Dr hab. inż. Radosław Jasiński w formie referatu przedstawił sylwetkę Jubilata, a zaproszony pierwszy z Wydziału Budownictwa Honorowy Profesor Politechniki Śląskiej – Andrzej Ajdukiewicz podzielił się ze słuchaczami swoimi wspomnieniami z owocnej współpracy z prof. Włodzimierzem Starosolskim.

Wiadomość utworzona: 16 lipca 2018 07:44, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa