10 lipca 2018
Certyfikat KAUT i EUR-ACE dla Wydziału Budownictwa

Wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej w uznaniu wysokiej jakości kształcenia na kierunku ‘budownictwo’ na poziomie inżynierskim i magisterskim otrzymał na lata od 2017/2018 do 2022/2023 certyfikat Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych (KAUT) oraz europejski certyfikat jakości EUR-ACE Label.

To niezwykle prestiżowe wyróżnienie jest potwierdzeniem bardzo pozytywnej oceny kwalifikacji kadry naukowo-dydaktycznej Wydziału Budownictwa, a także wysokich kwalifikacji naszych absolwentów.

Otrzymując certyfikat KAUT i EUR-ACE, Wydział Budownictwa znalazł się w elitarnym gronie czterech akredytowanych kierunków ‘budownictwo’, wraz z Politechniką Krakowską, Politechniką Gdańską i Wojskową Akademią Techniczną.

Wiadomość utworzona: 10 lipca 2018 07:41, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa