25 czerwca 2018
Wydział Budownictwa na Zabrzańskim Festiwalu Kwiatów 2018

Przedstawiciele Wydziału Budownictwa reprezentowali Politechnikę Sląską na Zabrzańskim Festiwalu Kwiatów 2018, imprezie zorganizowanej przez Urząd Miasta Zabrze i Zabrzański Miejski Ogród Botaniczny, który obchodzi w tym roku swoje 80 urodziny.

W czerwcowy weekend 23 i 24, geometrzy z Wydziału Budownictwa, Monika Sroka-Bizoń, Ewa Terczyńska i Krzysztof Tytkowski poprowadzili dla uczestników wydarzenia warsztaty zatytułowane - Piękno konstrukcji - kwiaty origami.

Pomimo nieco niesprzyjającej aury, zabawa była, jak zawsze na warsztatach geometrycznych wspaniała, a kwiaty origami znakomicie komponowały się z zielenią ogrodu botanicznego.

Wiadomość utworzona: 25 czerwca 2018 14:18, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa