25 czerwca 2018
Sukces studentów Wydziału Budownictwa w jubileuszowym konkursie PROJPRZEM-u

14 czerwca 2018 r. w hotelu „Residence” w Piekarach Śląskich odbyła się jubileuszowa gala 70-lecia Gliwickiego Biura Projektów Budownictwa Przemysłowego – PROJPRZEM SA. Dr inż. arch. Monika Sroka-Bizoń, w imieniu Pani Dziekan prof. dr hab. inż. Joanny Bzówki i całej społeczności Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej, złożyła najserdeczniejsze gratulacje i życzenia kolejnych, co najmniej 70 lat działalności, Pracownikom i Zarządowi PROJPRZEMU.

Gala była również okazją do świętowania kolejnego sukcesu studentów Wydziału Budownictwa. W trakcie wydarzenia zostały ogłoszone wyniki konkursu „Wykreuj swoją przestrzeń”. Konkurs którego organizatorem było Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego, a współorganizatorem była Politechnika Śląska, był skierowany do studentów Politechniki Śląskiej. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie opracować wielobranżową koncepcję modernizacji powierzchni biurowych firmy PROJPRZEM. Studenci Wydziału Budownictwa – Wiktoria Drzyzga i Marcel Maskara pracujący w zespole z koleżankami z Wydziału Architektury, studentkami Małgorzatą Bielawską i Adą Machura, zajęli w konkursie III miejsce. Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu, a szczególnie serdecznie naszym studentom – Wiktorii i Marcelowi!

Wiadomość utworzona: 25 czerwca 2018 14:11, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa