19 czerwca 2018
IV Turniej o Puchar Dziekan Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej

IV Turniej o Puchar Dziekan Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej rozpoczął się 4 czerwca br. od rozgrywek grupowych, w których uczestniczyło 16 drużyn złożonych prawie wyłącznie ze studentów naszego Wydziału. Po dwóch dniach fazy grupowej do rozgrywek finałowych w dniu 11 czerwca awansowało 7 drużyn, na które w ćwierćfinałach z tzw. ‘dziką kartą’ czekała Drużyna Dziekańska (z prodziekanami Mariuszem i Tomaszem Jaśniokiem). Zwycięzcą całego turnieju została ekipa KS NOWOK, na drugim miejscu uplasowała się drużyna KS SZALUNEK, natomiast ostatnie miejsce na podium zdobył zespół SZKOŁA PODSTAWOWA NR 420 IM. SZYMONA DOMINA. Najlepszym zawodnikiem i zrazem strzelcem rozgrywek (12 bramek) został Adrian Zimosz, a najlepszym bramkarzem Krzysztof Burda.

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju i już dziś zapraszamy na kolejną V edycję za rok.

Wiadomość utworzona: 19 czerwca 2018 07:58, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa