13 czerwca 2018
Wizyta techniczna studentów w firmie Rector

W ramach zajęć z przedmiotu „Projektowanie i badania konstrukcji żelbetowych i sprężonych” studenci 2 semestru studiów magisterskich mieli okazję poznać zakład prefabrykacji sprężonych belek stropowych firmy Rector w Chrzanowie. W programie wycieczki technicznej było zwiedzanie hali produkcyjnej oraz udział w dwugodzinnym wykładzie na temat projektowania i wykonawstwa gęstożebrowych stropów sprężanych.

Wiadomość utworzona: 13 czerwca 2018 10:14, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa