7 czerwca 2018
Czy i jak umiędzynarodowienie badań wpływa na sytuację finansową naukowca i jednostki

Środa 13.06.2018 r., godzina 14:00, aula 118.

Zapraszamy serdecznie wszystkich pracowników i doktorantów Wydziału Budownictwa na spotkanie z Panią Katarzyną Markiewicz-Śliwą - Kierowniczką Biura Obsługi Projektów Międzynarodowych, na którym zaprezentuje możliwości i potrzebę udziału w projektach międzynarodowych.

Udział w projektach międzynarodowych jest wysoko ceniony przy ocenie pracowników i awansie naukowym. Niniejsze spotkanie będzie świetną okazją do zapoznania się z aktualnymi konkursami oraz do zadawania pytań osobie, która na co dzień zajmuje się tym tematem.

Liczymy na Waszą liczną obecność!

Wiadomość utworzona: 7 czerwca 2018 08:45, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa