20 czerwca 2018
Indywidualne Programy Studiów (PBL)

Rozpoczyna się rekrutacja studentów do realizacji projektów w ramach I edycji konkursu finansowania Indywidualnych Programów Studiów realizowanych w formie PBL (Project Based Learning).

Konkurs jest organizowany w ramach projektu wdrożeniowego POWER 3.5 „Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje”, finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach I edycji, obejmującej semestr zimowy roku akademickiego 2018/2019, zebrano już tematy projektów. Obecnie rozpoczyna się rekrutacja studentów do ich realizacji.

PBL, czyli kształcenie zorientowane projektowo, polega za zastąpieniu części zajęć roku akademickiego zajęciami realizującymi interdyscyplinarne projekty związane z ideą Przemysłu 4.0.

Projekty będą prowadzone w niewielkich grupach studenckich i każda grupa projektowa będzie dysponowała funduszami na zakup elementów oraz urządzeń umożliwiających kształcenie w ramach PBL.

Zapraszamy studentów obecnie II semestru studiów magisterskich do zapoznania się z tematami projektów i do kontaktu z opiekunami poszczególnych PBL.

Wiadomość utworzona: 7 czerwca 2018 08:38, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 20 czerwca 2018 14:19, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz