4 czerwca 2018
Zaproszenie na prezentację CLIL

Studenci II roku Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej wraz z koordynatorami mają zaszczyt zaprosić na prezentację będącą oficjalnym podsumowaniem projektu CLIL (Content and Language Integrated Learning) zorganizowanego przy współpracy Studium Języków Obcych i Wydziału Budownictwa.

Prezentacja będzie oficjalnym podsumowaniem III już edycji projektu, w którym grupa studentów II roku Wydziału Budownictwa rozwijała swoją znajomość języka angielskiego poprzez jego praktyczne zastosowanie w problemach inżynierskich i wykonała betonowe figury szachowe. Prezentacja odbędzie się 12 czerwca 2018 ,o godz. 9.00 w auli 331 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Na prezentację zapraszają:
Studenci II roku Wydziału Budownictwa