7 maja 2018
Podsumowanie Targów Pracy Studentów Wydziału Budownictwa ‘2018

W dniu 25 kwietnia 2018 r. odbyły się po raz pierwszy na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej TARGI PRACY dla studentów kierunku ‘budownictwo’.

Wydarzenie rozpoczęło się od uroczystego spotkania w sali Rady Wydziału przedstawicieli zaproszonych firm z branży budowlanej, samorządu studenckiego i kolegium dziekańskiego. Targi uroczyście otworzył Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia dr hab. inż. Tomasz Trawiński.

Zaproszenie od władz dziekańskich do udziału w Tragach Pracy przyjęło 9 dużych firm budowlanych:

• Aluprof S.A.,
  • Budimex S.A.,
  • Budownictwo Kamiński Sp. z o.o. Sp. K.,
  • Energotechnika Engineering Sp. z o.o.,
  • Eurovia Polska,
  • Habitat For Humanity Poland,
  • Inwestycje, Budownictwo, Handel „Inwest-Complex” Sp. z o.o.,
  • Hünnebeck Polska Sp. z o.o.,
  • PERI Polska.

Większość firm, oprócz stoisk reklamowych, prezentowała swój potencjał rynkowy w formie prelekcji dla zainteresowanych studentów. Studenci rozmawiali z przedstawicielami firm o możliwości odbywania swoich praktyk zawodowych, a także uzgadniali warunki potencjalnego zatrudnienia. Ponieważ targi cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych studentów, dlatego w przyszłym roku mamy zamiar powtórzyć to wydarzenie.

Wiadomość utworzona: 7 maja 2018 07:47, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa