27 kwietnia 2018
Studenci Wydziału Budownictwa zwycięzcami konkursu EBEC Challenge Poland

Studenci Wydziału Budownictwa zwyciężyli w finale lokalnym konkursu inżynierskiego EBEC Challenge Poland. Drużyna Stalowe Bawoły w składzie Kamil Korus, Wojciech Mazur, Artur Nowak i Mateusz Uściłowski reprezentowali Politechnikę Śląską w dniach 21-23 maja na Finale Ogólnopolskim w Krakowie w kategorii Team Design, polegającej na skonstruowaniu maszyny zdolnej do wykonywania określonych regulaminem zadań. To kolejny sukces ekipy w tym składzie - dwa lata temu nasi studenci, po zwycięstwie w finale lokalnym, zajęli trzecie miejsce w Polsce, lecz w innej kategorii (Case Study), której głównym celem było analityczne rozwiązanie problemu inżynierskiego.

Wiadomość utworzona: 27 kwietnia 2018 10:22, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa