23 kwietnia 2018
Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej na Wydziale Budownictwa

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej już za nami. 19 kwietnia 2018 r. obfitował w wiele interesujących wydarzeń rozgrywających się na uczelni - spotkania osób zainteresowanych studiami na Politechnice Śląskiej w Centrum Edukacyjnym, prezentacja działalności Studenckich Kół Naukowych w CEK, bieg w kaskach zorganizowany dla dziewcząt. Dużo się również działo na Wydziale Budownictwa - odwiedziła nas 50 osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych z Lublińca i niemniej liczna grupa osób zainteresowanych studiami na Wydziale Budownictwa, która odwiedziła Wydział w ramach Dnia Otwartego Politechniki Śląskiej. Na wszystkich gości czekały interesujące pokazy przygotowane w Laboratorium Wydziału oraz prezentacje przygotowane przez Studenckie Koła Naukowe. SKN Concrete wprowadzał w tajniki swojej działalności w sali 17 LB, a SKN Metod komputerowych w mechanice budowli przygotowało pokaz w laboratorium komputerowym w trakcie, którego uczestnicy mogli rozwiązać krótkie zadanie. Warto nadmienić, że koła naukowe Pylon i Szczeblina przedstawiały swoją działalność w Centrum Edukacyjno Kongresowym. Przedstawiciele Samorządu Studenckiego reprezentujący Wydziału Budownictwa w CEK spisali się na medal - stoisko Wydziału było pod prawdziwym oblężeniem osób zainteresowanych studiowaniem budownictwa! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom - pracownikom i studentom Wydziału, którzy włączyli się w organizację tej świetnej promocji Wydziału Budownictwa.

Wiadomość utworzona: 23 kwietnia 2018 07:54, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa