23 kwietnia 2018
TARGI PRACY dla studentów Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej

Szanowni Studenci w najbliższą środę 25 kwietnia br. w godz. 9:00-15:00 organizujemy na naszym Wydziale Budownictwa TARGI PRACY.

Celem TARGÓW PRACY jest umożliwienie bezpośredniego spotkania Studentów Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej poszukujących firm do odbycia praktyki lub do znalezienia ciekawej oferty pracy z firmami branży budowlanej zainteresowanymi pozyskaniem nowych praktykantów lub pracowników. Na zaproszenie władz dziekańskich odpowiedziało 9 firm (nazwy na plakacie), które będą miały swoje stoiska firmowe na korytarzu budynku Wydziału Budownictwa, a część z nich dodatkowo zaplanowała spotkania z zainteresowanymi studentami w wynajętych na naszym Wydziale salach. Jest to wydarzenie organizowane po raz pierwszy na naszym Wydziale i mamy nadzieję, że spotka się z zainteresowaniem studentów.

Wiadomość utworzona: 20 kwietnia 2018 08:15, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 23 kwietnia 2018 07:59, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa