17 kwietnia 2018
Wydział Budownictwa na IV Targach Budowlanych "Dom i Otoczenie"

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w kwietniowy weekend 7 i 8, 100 wystawców z branży budowlanej, instalacyjnej oraz wnętrz przedstawiło swoje oferty w ramach IV Targów Budowlanych Dom i Otoczenie. Podczas wydarzenia, którego patronem honorowym był Wydział Budownictwa, nie mogło zabraknąć przedstawicieli Wydziału. Reprezentanci wszystkich Katedr oraz Studenckich Kół Naukowych prezentowali swoje dokonania i osiągnięcia naukowe na stanowisku Wydziału. Dyskusje prowadzone przez reprezentantów Wydziału z osobami odwiedzającymi Targi potwierdzają markę i renomę Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej i jednocześnie motywują do dalszego promowania oferty badawczej i dydaktycznej Wydziału.

Wiadomość utworzona: 17 kwietnia 2018 07:34, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa