16 kwietnia 2018
KN Trwałość zaprasza na wykład otwarty

Studenckie Koło Naukowe „Trwałość” wraz ze swym opiekunem naukowym dr inż. Janem A. Rubinem, zapraszają wszystkich Studentów oraz osoby zainteresowane, na tradycyjny wykład otwarty z serii:

UCZ SIĘ U MISTRZA!...

Wzmiankowany wykład odbędzie się w środę 18 kwietnia 2018r. o godz. 16.00 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej Gliwice, ul. Akademicka 5, sala No. 338 (III piętro).

Pobierz - ( plakat )

Wiadomość utworzona: 16 kwietnia 2018 12:37, autor: Jacek Staszkiewicz