10 kwietnia 2018
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej zaprasza na wydarzenie Smart City Katowice

Smart City to wydarzenie łączące ideę smart city z potencjałem startupów. Celem projektu jest wypracowanie rozwiązań i technologii, które przyczynią się do rozwoju miasta i pozytywnie wpłyną na życie jego mieszkańców.

Uczestnicy dobierają się w zespoły złożone z programistów, grafików, kreatorów, przedsiębiorców i aktywnych mieszkańców i pracują nad rozwiązaniami dla miasta przez 24 h. Przez cały czas trwania imprezy drużyny będą wspierane przez mentorów wyspecjalizowanych z zakresu tworzenia i zarządzania start-upem, marketingu, czy sprzedaży. Finalnie jury wybierze jeden projekt, mający największy potencjał rynkowy. Wygrany zespół otrzyma szansę na finansowanie swojego pomysłu i mentoring.

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z biurem AIP tel. 32/237 1985, który dysponuje bezpłatnymi biletami na wydarzenie. Szczególnie zapraszamy studentów aktywnie działających w Kołach Naukowych.

Szczegóły wydarzenia na stronie internetowej https://www.smartcitykatowice.eu/.

Wiadomość utworzona: 10 kwietnia 2018 07:41, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa