10 kwietnia 2018
Dodatkowy nabór do programu Erasmus+

Decyzją Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia został ogłoszony dodatkowy nabór na wyjazdy akademickie w roku 2018/2019 (do uczelni wciąż przyjmujących aplikacje studenckie w maju i czerwcu). Zasady kwalifikacji pozostają bez zmian. Termin składania dokumentów aplikacyjnych u Wydziałowego Koordynatora programu Erasmus+ mija 20 kwietnia. Szczegółowych informacji udziela dr inż. Szymon Dawczyński (pok. 206A).

Wiadomość utworzona: 10 kwietnia 2018 07:33, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa