6 kwietnia 2018
VIII Ogólnopolska Konferencja Budowlana Studentów i Doktorantów EUROINŻYNIER

Szanowni Państwo, w imieniu Studenckiego Koła Naukowego Konstrukcji Żelbetowych CONKRET zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w charakterze wolnych słuchaczy w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Budowlanej Studentów i Doktorantów EUROINŻYNIER, która odbędzie się 12-14 kwietnia 2018 r.

Konferencja EUROINŻYNIER to doskonała okazja, aby wysłuchać wielu ciekawych wystąpień Studentów i Doktorantów z całej Polski. Dodatkowym atutem Konferencji jest obecność przedstawicieli firm branżowych (m.in. Menard, CPJS, Construsoft, Pekabex), z którymi (w luźnej atmosferze) można porozmawiać na interesujące tematy. W tym roku wykłady wygłoszą i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania autorytety budownictwa: prof. dr hab. inż. Włodzimierz Starosolski oraz dr inż. Rafał Sieńko.

Nasi Autorzy poruszają wiele ciekawych zagadnień; przedstawią między innymi perspektywy wykorzystania modelowania informacji o budynku, wpływ temperatur kriogenicznych na właściwości betonu, nowe materiały i ich zastosowania, aktualne wyzwania projektowe i rozwiązania wykonawcze, będą mówić zarówno o konstrukcjach cienkościennych, jak i masywnych, a nawet ruchomych!

Szczegółowy program Konferencji wraz z podziałem poszczególnych referatów na panele oraz plakatem wysyłamy w załączniku.

Z pewnością każdy (nie tylko) młody inżynier znajdzie w tematyce poruszanej przez naszych Autorów coś ciekawego dla siebie.

Serdecznie zapraszamy!

Komitet Organizacyjny VIII Konferencji EUROINŻYNIER

Program konferencji - ( pobierz )
Podział na panele - ( pobierz )