30 marca 2018
Wydział Budownictwa na XX Ogólnopolskich Targach EDUKACJA 2018

W dniach 27 - 28 marca 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej „Spodek” w Katowicach odbyły się XX Ogólnopolskie Targi Edukacja. Corocznie Targi są miejscem szerokiej prezentacji oferty edukacyjnej publicznych i prywatnych, polskich oraz zagranicznych szkół, placówek dydaktycznych oraz uczelni wyższych. Od 9 lat Politechnika Śląska prezentuje w ramach Targów swoją ofertę dydaktyczną skierowaną do młodzieży szkół średnich. W tym roku do grona Wydziałów, reprezentantów uczelni, dołączył Wydział Budownictwa. Stoisko Wydziału Budownictwa cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży odwiedzającej Targi. Promocyjne ulotki wydziałowe rozeszły się błyskawicznie! Liczne pytania szczegółowe dotyczące studiów na Wydziale Budownictwa, kierowane do przedstawicielki Wydziału, dr inż. arch. Moniki Sroki-Bizoń świadczą o dużym zainteresowaniu młodzieży kształceniem na kierunkach budowlanych. Mamy nadzieję, że z większością osób, które odwiedziły nasze stanowisko spotkamy się w październiku, na inauguracji roku akademickiego, jako studentami Wydziału Budownictwa.

Wiadomość utworzona: 30 marca 2018 22:09, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa