27 marca 2018
Wydział Budownictwa na "pierwszych urodzinach" Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej

25 marca 2018 r. w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach swoje pierwsze urodziny świętowało Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej. Przedstawiciele Wydziału Budownictwa świętowali wraz z innymi naukowcami z naszej uczelni. Zespół Geometrii i Grafiki Inżynierskiej w składzie: dr inż. arch. Monika SROKA-BIZOŃ, dr inż. arch. Ewa TERCZYŃSKA, dr inż. Krzysztof TYTKOWSKI, przygotował warsztaty origami pt.: „Bez kwiatów na urodziny nie wypada - KONSTRUUJEMY kwiaty na każdą okazję”. Pomysłodawcą warsztatów i koordynatorem wydarzenia była dr inż. arch. Ewa TERCZYŃSKA, pod której czujnym okiem uczestnicy warsztatów skonstruowali piękny bukiet kwiatów. Impreza urodzinowa nie mogła się odbyć bez życzeń. Nasz konstrukcyjny bukiet wraz z serdecznymi życzeniami pomyślności na polu popularyzacji nauki, został wręczony pani Dyrektor CPN Pol. Śl. dr hab. Aleksandrze ZIEMBIŃSKIEJ-BUCZYŃSKIEJ. Wszystkiego najlepszego!

Wiadomość utworzona: 27 marca 2018 07:46, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa