26 marca 2018
Wręczenie nagród laureatom Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych 2018

26 marca 2018 r. o godzinie 12:00, w sali Rady Wydziału Budownictwa odbędzie się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych 2018. Podczas uroczystości Pani Dziekan dr hab. inż. Joanna Bzówka prof. Pol. Śl. dokona wręczenia ustanowionej w tym roku Nagrody Wydziału Budownictwa, natomiast dr hab. inż. Marek Salamak przedstawi wizję budownictwa w kontekście rewolucji przemysłowej 4.0. Na zakończenie uroczystości dr inż. Radosław Jasiński zaprosi wszystkich uczestników spotkania na krótką wycieczkę do Laboratorium Wydziału Budownictwa. Z niecierpliwością czekamy na naszych gości.

Wiadomość utworzona: 26 marca 2018 07:42, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa