26 marca 2018
Wydział Budownictwa na XX Targach Edukacyjnych Bytom 2018

W dniu 21 marca br. w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu odbyły się jubileuszowe XX Targi Edukacyjne Bytom 2018. Nasz Wydział Budownictwa na targach bytomskich prezentuje swoją ofertę edukacyjną już od wielu lat. Nie mogło nas tam zabraknąć również i w tym roku! Wśród obecnych na Targach licznych przedstawicieli śląskich uczelni wyższych oraz szkół policealnych, zachęcaliśmy uczniów bytomskich szkół średnich do podjęcia studiów na Wydziale Budownictwa. Mamy nadzieję, że z większością osób, które odwiedziły nasze stanowisko spotkamy się w październiku na inauguracji roku akademickiego, jako studentami Wydziału Budownictwa.

Wiadomość utworzona: 26 marca 2018 07:40, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa