20 marca 2018
Uroczyste wręczenie aktu nominacyjnego Profesora nauk technicznych dla Pani Barbary Klemczak przez Prezydenta RP

W środę 14.03.2018 Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim.

W wydarzeniu wzięło udział 69 zaproszonych Profesorów wraz z osobami towarzyszącymi.

Z Politechniki Śląskiej tytuł Profesora nauk technicznych otrzymała Pani Barbara Klemczak z Wydziału Budownictwa.

Wiadomość utworzona: 20 marca 2018 11:52, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa