5 marca 2018
Cyberbezpieczeństwo - jak skutecznie chronić siebie przez cyberzagrożeniami

W dniu 6. marca 2018r. w Auli B Centrum Edukacyjno Kongresowego o godzinie 10:00 odbędzie się otwarte seminarium dla studentów wszystkich stopni poświęcone cyberbezpieczeństwu. Seminarium organizowane jest przez Centrum zaawansowanych Technologii Bezpieczeństwa i Obronności Politechniki Śląskiej oraz Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Seminarium poprowadzi ekspert z Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

W programie seminarium m.in.:

• Rodzaje zagrożeń w cyberprzestrzeni, sposoby ochrony i profilaktyka,
  • Socjotechnika jako narzędzie wykorzystywane przez cyberprzestępców - sposoby ochrony (jakich błędów unikać w celu zminimalizowania ryzyka skutecznego cyberataku),
  • Praktyczne zajęcia warsztatowe,
  • Gdzie szukać informacji na temat skutecznej ochrony przed cyberatakami,

Szczegóły na plakacie i w programie seminarium. Serdecznie zapraszamy.

Wiadomość utworzona: 5 marca 2018 07:35, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa