5 marca 2018
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych pod patronatem Wydziału Budownictwa

W sobotę, 3 marca 2018 r., w auli Państwowych Szkół Budownictwa w Bytomiu odbyły się zawody okręgowe XXXI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej z entuzjazmem odpowiedział na zaproszenie do współpracy skierowane przez Pełnomocnika Okręgu Śląskiego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych mgr Annę HYLĘ i objął patronatem zawody okręgu śląskiego oraz aktywnie wsparł organizację tegorocznych zawodów. Liczna reprezentacja Wydziału, pod przewodnictwem pani Dziekan dr hab. inż. Joanny BZÓWKI prof. Pol. Śl. pojawiła się w sobotni, mroźny poranek w Państwowych Szkołach Budownictwa w Bytomiu, aby kibicować młodym pasjonatom sztuki budowlanej. Dr hab. inż. Marek SALAMAK prof. Pol. Śl. przedstawił nauczycielom-opiekunom uczniów uczestniczących w zawodach, inspirujący wykład „Przyszłość budownictwa w kontekście rewolucji przemysłowej 4.0”, dr inż. Piotr SZCZEPANIAK wspierał uczestników zawodów jako członek Komisji zawodów, a dr inż. arch. Monika SROKA-BIZOŃ, Pełnomocnik Dziekana ds. Promocji Wydziału czuwała nad sprawami organizacyjnymi.

Wręczenie nagród zwycięzcom zawodów okręgowych, w tym nagrody Wydziału Budownictwa, odbędzie się pod koniec marca na naszym wydziale. Z niecierpliwością czekamy na wizytę młodych, zwycięskich budowlańców!

Wiadomość utworzona: 5 marca 2018 07:25, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa