28 lutego 2018
Wydział Budownictwa otrzymał prestiżową akredytację KAUT!!!

Miło nam zakomunikować, że Komisja Akredytacyjna Uczelni Technicznych ‘KAUT’, w uznaniu wysokiej jakości kształcenia, udzieliła akredytacji kierunkowi studiów ‘budownictwo’ na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Akredytacja została przyznana na okres 5 lat, czyli na lata akademickie od 2017/2018 do 2022/2023. Decyzja została podjęta na posiedzeniu planarnym Komisji w Krakowie 15 lutego 2018 r. i podpisana przez przewodniczącego Komisji prof. Bohdana Macukowa.

Według informacji na oficjalnej stronie Komisji http://www.kaut.agh.edu.pl/akredytacja/aktualne-akredytacje/ kierunek ‘budownictwo’ na naszym Wydziale (obok Politechniki Krakowskiej i Politechniki Gdańskiej) jest w bardzo wąskiej grupie zaledwie trzech akredytowanych kierunków ‘budownictwo’ w Polsce. Tym samym Wydział Budownictwa znalazł się wraz z Wydziałem Chemicznym i Wydziałem Mechaniczno-Technologicznym w gronie trzech jednostek Politechniki Śląskiej, które posiadają aktualną akredytację KAUT.

Wiadomość utworzona: 27 lutego 2018 14:51, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 28 lutego 2018 09:12, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz