19 lutego 2018
Nagroda Ministra Infrastruktury za rozprawę doktorską dla Roberta Cybulskiego

W dniu 12 lutego 2018 r. w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury dr inż Robert Cybulski odebrał Nagrodę Ministra Infrastruktury za rozprawę doktorską w dziedzinie architektury i budownictwa.

Pan dr inż. Robert Cybulski jest pracownikiem Katedry Mechaniki i Mostów a nagrodę otrzymał za pracę doktorską pt. " Analysis of local stability of doubly corrugated thin-walled structures ". Promotorem rozprawy był Pan dr hab. inż. Ryszard Walentyński, prof. PŚl. Obrona doktoratu odbyła się 1 lipca 2015 r. na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Rozprawa również została wyróżniona przez Radę Wydziału.

Serdecznie gratulujemy !!!

Wiadomość utworzona: 19 lutego 2018 11:28, autor: Jacek Staszkiewicz