19 lutego 2018
Nagroda Ministra Infrastruktury za rozprawę doktorską dla Agnieszki Jędrzejewskiej

W dniu 12 lutego 2018 r. w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury dr inż. Agnieszka Jędrzejewska odebrała Nagrodę Ministra Infrastruktury za rozprawę doktorską w dziedzinie architektury i budownictwa.

Pani dr inż. Agnieszka Jędrzejewska jest pracownikiem Katedry Inżynierii Budowlanej a nagrodę otrzymała za pracę doktorską pt. " Analysis of early-age thermal-shrinkage stresses in reinforced concrete walls". Promotorem rozprawy była Pani dr hab. inż. Barbara Klemczak, prof. PŚl. Obrona doktoratu odbyła się 10 czerwca 2015 r. na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Rozprawa również została wyróżniona przez Radę Wydziału.

Serdecznie gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 19 lutego 2018 09:10, autor: Jacek Staszkiewicz