2 lutego 2018
Wyróżnienie dla studenta Wydziału Budownictwa na Konferencji Naukowej Młodzi Naukowcy w Polsce

Miło nam poinformować, że student naszego Wydziału Budownictwa inż. Szymon Grzesiak, otrzymał wyróżnienie w VI Ogólnokrajowej Konferencji Naukowej Młodzi Naukowcy w Polsce - Badania i Rozwój. W referacie zaprezentował temat swojej pracy inżynierskiej pt. "Kalibracja modelu numerycznego mostu DTŚ z wynikami próbnego obciążania konstrukcji", zrealizowanej pod kierunkiem dr. hab. inż. Marka Salamaka, prof. Pol. Śl. Zorganizowana w listopadzie ubiegłego roku konferencja była skierowana do wszystkich studentów i doktorantów, którzy chcieli zaprezentować swoje ciekawe osiągnięcia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wiadomość utworzona: 2 lutego 2018 17:18, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa