17 stycznia 2018
Bal Budowlańca 2018

Z soboty na niedzielę 13/14 stycznia 2018 r. w stołówce na ul. Łużyckiej odbył się, jak co roku o tej porze, kolejny Bal Budowlańca. Organizatorami Balu byli studenci Wydziału Budownictwa z Samorządu Studenckiego.

W Balu uczestniczyło kilkaset osób, głównie studenci i absolwenci Wydziału Budownictwa z osobami towarzyszącymi. Bal w imieniu kolegium dziekańskiego oficjalnie otworzyła pani Dziekan prof. Joanna Bzówka.

Uczestnicy Balu oprócz zabawy mieli możliwość przekazania wparcia finansowego dla chorego dziecka. To niezwykle cenna inicjatywa godna pochwały.

Wiadomość utworzona: 17 stycznia 2018 07:35, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa