19 grudnia 2017
Bal Budowlańca – 13 stycznia 2018 r.

Tradycyjnie już od wielu lat Samorząd Studencki Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej organizuje „Bal Budowlańca”.

Bal odbędzie się na początku przyszłego roku w dniu 13 stycznia w stołówce na ulicy Łużyckiej. Zapisy na bal i odbiory biletów odbywają się w pokoju 326 na Wydziale Budownictwa. Jest to zawsze bardzo dobrze zorganizowana impreza, która co roku gromadzi kilkaset osób. Studentów, a także pracowników, którzy jeszcze nie zdecydowali się wziąć udziału w tym niezwykłym wydarzeniu serdecznie zapraszamy. Wysoki poziom przygotowania organizacyjnego, ciekawe pomysły na scenografię oraz kulturalną zabawę dobrze ilustrują zdjęcia z tegorocznego Balu Budowlańca w styczniu 2017 r.

Więcej informacji o tym wydarzeniu można znaleźć na Facebooku https://www.facebook.com/events/548436438833902/

Wiadomość utworzona: 19 grudnia 2017 08:02, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 19 grudnia 2017 14:13, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz