19 grudnia 2017
Spotkanie wigilijne Samorządu Studenckiego z Kolegium Dziekańskim Wydziału Budownictwa

Już po raz drugi Samorząd Studencki Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej zaprosił urzędujące od ubiegłego roku Kolegium Dziekańskie na spotkanie wigilijne w wydziałowej stołówce.

Po uroczystym obiedzie, złożonych życzeniach świątecznych i wymianie symbolicznych prezentów wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Wiadomość utworzona: 19 grudnia 2017 07:57, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa