19 grudnia 2017
Przeniesienie zajęć do innych sal ze względu na seminarium Jubileuszowe prof. Adama Zybury

W najbliższą środę 20 grudnia br. na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej odbędą się uroczystości jubileuszowe 70-lecia Profesora Adama Zybury.

Organizatorem seminarium w auli 118 Wydziału Budownictwa jest Katedra Konstrukcji Budowlanych. Ze względu na zajęcie sali 118 przez uczestników seminarium w godzinach 8:00-16:00 konieczne jest przeniesienie zajęć z tej auli do innych auli i sal. Generalnie przeniesienia dotyczą zajęć odbywających się w tym dniu w aulach 118, 317 i 309. Bardzo prosimy prowadzących zajęcia oraz studentów o zaznajomienie się z wprowadzonymi zmianami. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym pliku. Przepraszamy za powstałe utrudnienia i liczymy na wyrozumiałość.

Sale zastępcze - ( czytaj )

Wiadomość utworzona: 19 grudnia 2017 07:38, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa