15 grudnia 2017
Geometryczna choinka w hallu Wydziału Budownictwa

W hallu głównym naszego Wydziału Budownictwa w dniu 12 grudnia br. pani Dziekan prof. Joann Bzówka uroczyście otworzyła wystawę choinek. Choinki wykonali nasi studenci pierwszego roku w ramach zajęć z Geometrii Wykreślnej i Rysunku Technicznego.

W ramach warsztatów studenci pracując w zespołach 4 - 5 osobowych podeszli do tematu bardzo twórczo i kreatywnie wykonując łącznie 52 prace. Geometryczny las, który pojawił się w hallu Wydziału przypomina nam, że wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy !!!

Wiadomość utworzona: 15 grudnia 2017 08:41, autor: Jacek Staszkiewicz